Święto Absolwentów WMN 2023!

Święto Absolwentów WMN 2023!

Zapraszamy wszystkich tegorocznych Absolwentów WMN w sobotę 25.11.2023 o godz. 14:00 na „Święto Absolwentów AGH 2023” do Auli Głównej na I piętrze w Budynku A-0!

Uroczystość z udziałem Władz dziekańskich i Pracowników WMN i Uczelni oraz zaproszonych Gości połączona z wręczeniem pamiątkowych listów gratulacyjnych będzie doniosłym i miłym zakończeniem studenckiego okresu w życiu młodych ludzi! Będzie to także okazja do należnego uhonorowania Absolwentów i ponownego spotkania po obronach prac dyplomowych!

Każdy Absolwent WMN podczas Uroczystości wystąpi w todze i birecie czyli odświętnym stroju akademickim. Dlatego zbiórka Absolwentów zaplanowana jest o godz. 13:50 w Rektoracie AGH (Budynek A-0, I piętro) gdzie odbędzie się oficjalne formowanie orszaku. O godz. 13:58 nastąpi wymarsz Absolwentów WMN ubranych w akademickie togi i birety z Rektoratu AGH do Auli Głównej! 

Program Uroczystości obejmuje:

 1. Przemówienie Rektora/Prorektora AGH: otwarcie uroczystości, powitanie gości, wystąpienie
 2. Przemówienie Dziekana WMN Profesora Tadeusza Knycha
 3. Ceremonia wręczenia listów gratulacyjnych Absolwentom WMN przez Rektora/Prorektora AGH i Dziekana WMN. Prowadzenie Ceremonii przez Panią Dziekan WMN Profesor Beatę Leszczyńską-Madej. Pomoc organizacyjna podczas Ceremonii ze strony Dziekanatu WMN i Pani Renaty Konopczak.
 4. Przemówienie Przedstawiciela URSS AGH
 5. Wystąpienie Absolwenta AGH:
  Wykład motywacyjny pt. „Ścieżka rozwoju kariery zawodowej po studiach w AGH”
  dr inż. Paweł Rutecki
  Członek Zarządu Gränges Konin S.A., Dyrektor Rozwoju i Inwestycji
 6. Zakończenie Uroczystości
 7. Wystąpienie chóru ZPiT AGH Krakus: tradycyjne odśpiewanie „Gaudeamus igitur”
 8. Sesja zdjęciowa na schodach w A-0 wspólnie dla Absolwentów AGH 2023 z WMN i WEAIIB oraz indywidualne sesje zdjęciowe
 9. Spotkanie towarzyskie Absolwentów WMN z Władzami Dziekańskimi, Pracownikami Wydziału i zaproszonymi Gośćmi w Klubie Profesora AGH w Budynku A-0 (niski parter), poczęstunek, symboliczny toast, swobodne rozmowy okolicznościowe.

Absolwenci WMN 2023 zainteresowani udziałem w Wydarzeniu proszeni są o wypełnienie do 10.11.2023 formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie: https://forms.office.com/e/Uc6Bw8N9QZ

Serdecznie zachęcamy Absolwentów WMN 2023 do udziału w Uroczystości wraz ze swoimi Rodzinami, Osobami Towarzyszącymi, Przyjaciółmi! Do zobaczenia w sobotę 25 listopada!

Wstecz