WRSS

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów WMN to największa organizacja studencka Wydziału Metali Nieżelaznych, która łączy i wspiera studentów naszego wydziału. Zajmujemy się głównie organizacją wydarzeń, które mają na celu zapewnienie lepszej integracji naszych studentów, są to między innymi: coroczny wydziałowy rajd czy bal.

Jednocześnie podajemy każdemu studentowi pomocną dłoń, gdy tego potrzebuje.

KUFEL MIEDZIANA

Kufel Miedziana to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń, które wpisało się w tradycję wydziału. Każdego roku licznie biorą w nim udział studenci, absolwenci oraz doktoranci wszystkich kierunków na AGH. Rajd trwa 3 dni, a podczas niego organizowane są gry i zabawy, wycieczki oraz imprezy i ognisko. To idealna okazja do wydziałowej integracji!

 

BAL WYDZIAŁOWY

Bal Wydziału Metali Nieżelaznych to wspaniała tradycja, którą WRSS WMN organizuje co rok za każdym razem nadając inna tematykę wydarzeniu. Bal to niezapomniane wydarzenie dla Profesorów, gości specjalnych, a przede wszystkim dla studentów. Całonocna zabawa taneczna jest świetną okazją do swobodnej rozmowy z władzami wydziału oraz z przedstawicielami przemysłu.

 

BLUZY WYDZIAŁOWE

Bluzy wydziałowe to niezbędnik każdego studenta, doktorantów, władz wydziału oraz prowadzących WMN! Każdego roku WRSS WMN zaskakuje nowym projektem bluz w różnych kolorach i organizuje zapisy na ich zakup dla wszystkich chętnych.