Fotograficzne podsumowanie dwudniowej Konferencji „Aluminium 2024. Trendy. Innowacje. Technologie” odbywającej się w Krakowie w dniach 11-12.06.2024 pod patronatem WMN i zorganizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Aluminium!

Cieszymy się, że nasza Kadra Profesorska w składzie: Dariusz Leśniak, Andrzej Mamala i Krzysztof Żaba aktywnie reprezentowała Wydział prowadząc panel dyskusyjny poświęcony innowacyjnym rozwiązaniom materiałowym i technologicznym z zakresu przetwórstwa plastycznego aluminium i stopów aluminium! Była to okazja do prezentacji najnowszych osiągnięć i wyników badań własnych, które z powodzeniem są wdrażane do produkcji przemysłowej przez rodzimą branżę aluminium, a przez to implementowane do życia społecznego.

Dziękujemy Polskiemu Stowarzyszeniu Aluminium za zaproszenie do udziału w Wydarzeniu oraz stworzenie możliwości wymiany wiedzy i doświadczenia z największymi Specjalistami z zakładów metalurgicznych i przetwórczych segmentu aluminiowego.

Kolejnym tego typu Wydarzeniem będzie wrześniowa konferencja „Wyciskajmy Póki Czas WPC24 Vitrintec”, która odbędzie się na naszym Wydziale i zgromadzi specjalistów z branży wyciskania stopów aluminium. Więcej informacji o tym Sympozjum na stronie:
www.konferencjawpc24.pl

Konferencje tematyczne z zakresu metali nieżelaznych, w tym aluminium i stopów aluminium stanowią niepowtarzalne forum wymiany pomysłów i okazję do nawiązania cennych kontaktów biznesowych! Zapraszamy naszych Studentów, Absolwentów i Sympatyków do uczestnictwa w Konferencji WPC24 Vitrintec!

IMG_1643r IMG_8967r IMG_8995r IMG_1585r IMG_1595r IMG_1617r IMG_1624r IMG_1635r
Wstecz