Inaugruracja Roku Akademickiego 2024/2025

Szanowni Państwo

Studenci i Doktoranci, Pracownicy oraz rozsiani po całym świecie Absolwenci i Sympatycy
Wydziału Metali Nieżelaznych AGH

Z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2024/2025 proszę przyjąć zasłużone gratulacje. Studentom i Doktorantom życzymy wytrwałości oraz samych udanych sesji egzaminacyjnych, Pracownikom sił i entuzjazmu do pracy dydaktycznej i naukowej, Absolwentom i Sympatykom Wydziału radości z kontaktów z Wydziałem i naszą ALMA MATER. Wszystkim Państwu przekazujemy życzenia zdrowia i zamożnego życia. Zapraszamy na Uroczystą Inaugurację, która odbędzie się 15 października 2024 r. o g. 12.00 w Auli Głównej AGH.

Dziekan i Władze WMN

1. Gaude Mater Polonia
  2. Przywitanie Gości - Dziekan
  3. Wystąpienie Magnificencji Rektora
  4. Przemówienie Dziekana
  5. Immatrykulacja studentów I roku
  6. Wystąpienie Przedstawiciela Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego
  7. Wykład inauguracyjny pt. "Bezpieczeństwo użytkowania baterii litowo jonowych. Wyzwania stawiane inżynierii materiałowej w dobie elektromobilności” –   prof. dr hab.  Piotr Żabiński
  8. Wystąpienia Gości/Listy gratulacyjne
  9. Zamknięcie uroczystości – Dziekan
  10. Gaudeamus Igitur
  11. Lunch na Krużgankach

PS Za zgodą JMR na WMN w dniu Inauguracji obowiązują godziny rektorskie.