Oferta pracy w Fabryce Przewodów Energetycznych S.A. w Będzinie.

Logotyp FPE

Oferta pracy na stanowisko: Kontroler jakości

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości (pomiary, ocena wizualna, testy) surowców, wyrobów w trakcie produkcji i wyrobu finalnego,
  • raportowanie wyników badań z przeprowadzonych kontroli,
  • blokowanie wyrobów niezgodnych z wymaganiami oraz odpowiednie ich znakowanie,
  • sporządzanie planów kontroli,
  • wspieranie działań związanych z rozwiązywaniem problemów jakościowych, ciągłym doskonaleniem i rozwojem systemu zarządzania jakością

Nasze wymagania:

  • wykształcenia wyższe techniczne lub student ostatnich lat studiów (preferowane: metalurgia, inżynieria metali, zarządzanie i inżynieria produkcji),
  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  • dobrej znajomości programów MS Office,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętności kontroli wzrokowej,
  • precyzja, dokładność, rzetelność,
  • umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • znajomość zagadnień metrologicznych – mile widziane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system premiowy,
  • system świadczeń socjalnych,
  • możliwość przystąpienia do funduszu Pracowniczego Programu Emerytalnego,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pakiet opieki medycznej.

CV oraz List motywacyjny można składać:

  • bezpośrednio w Sekretariacie Zarządu Spółki w Będzinie, ul. Sielecka 1 w godzinach 8:00-14:00,
  • pocztą na wyżej wskazany adres z dopiskiem na kopercie „Kandydat – Kontroler Jakości”,
  • e-mailem na adres: sekretariat@fpesa.com. (w tytule wiadomości należy wpisać „Kandydat – Kontroler Jakości”).

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Oferta musi zawierać oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fabrykę Przewodów Energetycznych S.A. z siedzibą w Będzinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Fabryka Przewodów Energetycznych S.A. z siedzibą w Będzinie przy ul. Sieleckiej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Fabryka Przewodów
Energetycznych S.A.
Ul. Sielecka 1
42-500 Będzin

Wstecz