Oferta stażu w Engineering Design Center

EDC oferuje staż skierowany do studentów IV i V roku studiów lub młodych absolwentów, którzy nie posiadają wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Praktyka może trwać do 6 miesięcy i jest programem płatnym. To świetna okazja do zweryfikowania i wykorzystania wiedzy zdobytej na uczelni. Bycie stażystą w EDC oznacza pracę nad ciekawymi projektami w międzynarodowym środowisku, z nowoczesnymi narzędziami i możliwością uczenia się od różnych ekspertów technicznych.

Do udziału w stażu zapraszamy studentów różnych kierunków, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę i cenne doświadczenie pracując w gronie najlepszych specjalistów.

Staż można odbyć w:

• EDC Aviation
  • EDC Aviations Systems Mechanical
  • EDC Avionics and Digital Solutions

Czego oczekujemy?

• zaangażowania i wysokiej motywacji w podnoszenie swoich kwalifikacji i poziomu wiedzy
  • dyspozycyjności od 3 do 6 miesięcy
  • Statusu studenta IV lub V roku lub statusu Absolwenta kierunku tożsamego z tematyką stażu
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra komunikacja, otwartość, chęć zgłębiania wiedzy, współpraca w zespole

Oferujemy:

• cenne doświadczenie w największym centrum inżynieryjno- projektowym
  • wsparcie merytoryczne i techniczne
  • elastyczne godziny pracy
  • niezbędny sprzęt do wykonywania pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m. in.: prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu
  • Pakiet kompleksowych szkoleń wdrożeniowych i wsparcie Buddy'ego
  • dostęp do największej, firmowej rowerowni w Polsce z pełnym wyposażeniem
  • Możliwość zatrudnienia w wymiarze pełnego lub 3/4 etatu na umowę o pracę.

SZCZEGÓŁY DOSTĘPNE POD ADRESEM: https://edc.pl/careers/job-opportunities/