Ogłoszenie o pracę: Bulten Polska SA

Stanowisko: TECHNOLOG

Miejsce pracy: Bulten Polska SA, Bielsko-Biała, ul. Bukietowa 60

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej, jakościowej i narzędziowej dla nowych wyrobów z przygotowaniem wszystkich potrzebnych normatywów materiałowych i parametrów technologicznych
  • udział w opracowywaniu „Analizy Wykonalności” dla nowych wyrobów z uwzględnieniem zasad wstępnego planowania jakości APQP, w tym udział przy opracowywaniu FMEA
  • nadzór i aktualizacja istniejącej dokumentacji technologicznej i narzędziowej
  • nadzór nad wykonywaniem nowych wyrobów
  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu działań korekcyjnych wynikających z procedur i instrukcji zapewnienia jakości
  • wsparcie technologiczne produkcji i rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
  • znajomość AutoCAD, pakietu Microsoft Office
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość programu Autodesk Inventor lub podobnych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne (PPE) płatne przez pracodawcę, dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego i karty multisport, dopłata do biletów związanych z dojazdem do pracy,grupowe ubezpieczenie, posiłek w zakładowej stołówce płatny przez pracodawcę
  • wdrożenie w doświadczonym zespole inżynierów i szybki rozwój zawodowy
  • szkolenia na koszt pracodawcy
  • przyjazną atmosferę w pracy

Aplikacje prosimy składać na adres: rekrutacja@bulten.com
lub na stronie kariery: www.bulten.com
lub na portalach: aplikuj.pl, pracuj.pl lub linkedin

Wstecz