RAJD WMN - KUFEL MIEDZIANA 2021

Szanowna Pani,
Szanowni Członkowie Zarządu WRSS,
Drodzy uczestnicy Rajdu WMN,

Pragniemy serdecznie podziękować za zaproszenie nas na Rajd Wydziału Metali Nieżelaznych – KUFEL MIEDZIANA 2021. Tradycyjnie, rokrocznie rajd organizowany jest przez studentów, w którym najczęściej uczestniczą władze Wydziału. Jest to czas wspaniałej integracji z młodszymi rocznikami. Organizowane są gry i zabawy, ale najważniejsze jest, aby przejść zaplanowany wcześniej szlak turystyczny i dotrzeć do celu. Wydział Metali Nieżelaznych, to zawsze najbardziej rozśpiewany Wydział na AGH. Na rajdzie śpiewamy naszą rajdową piosenkę (która ma prawie tyle lat co Wydział i stanowi rodzaj HYMNU WMN). W tym roku wybraliście Państwo Koninki - urocze miejsce u podnóża Gorców. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i wysoką kulturę tego spotkania. Niech żyją METALE KOLOROWE.

HYMN WMN (pdf)

Beata Leszczyńska-Madej