Rozstrzygnięcie konkursu „Nowe logo Wydziału Metali Nieżelaznych"!

Rozstrzygnięcie konkursu „Nowe logo Wydziału Metali Nieżelaznych

Miło nam poinformować, że suma punktów w etapie II (głosowanie internetowe) i III (obrady Jury) konkursu zdecydowała, że zwyciężył projekt Oli Błaszczyk, studentki Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Główną inspiracją logotypu była nazwa Wydziału i kolorystyka metali nieżelaznych: aluminium i miedzi

A jako ciekawostkę dodajemy, że Ola studiuje na II roku ASP na kierunku „Wzornictwo przemysłowe", którego motywem przewodnim jest szerokorozumiane projektowanie: użytkowe, społeczne i informacji. Oprócz tego kierunek łączy wiedzę z zakresu Grafiki, Malarstwa, Architektury i Rzeźby. Autorka sama przyznaje, że malarstwo „zabrało Ją" już od najmłodszych lat, a z chwilą podjęcia studiów – projektowanie stało się kolejną pasją, której poświęca teraz każdą wolną chwilę.

Autorce serdecznie gratulujemy! Mamy nadzieję, że wygrana w naszym konkursie stanie się motywacją do dalszego rozwoju w zakresie projektowania i grafiki komputerowej!