Wsparcie w postaci zapomogi dla studenów, którzy zostali dotknięci klęską powodzi

Studenci, którzy zostali dotknięci klęską (powodzią) mogą skorzystać ze wsparcia w postaci zapomogi, ponadto mogą ubiegać się o zwiększenie stypendium socjalnego z tego powodu. Do wniosku należy dołączyć wypełnione oświadczenie (do pobrania ze strony DSS). Jeżeli student posiada dokumenty potwierdzające poniesienie szkody majątkowej, np. zaświadczenie z gminy, OPS, straży pożarnej, policji, dokumentację związaną z ubezpieczeniem, dokumentację zdjęciową, należy dołączyć ją do wniosku.

Informujemy, że studenci do końca września mogą składać wniosek o zapomogę jeszcze na aktualny rok akademicki tj. 2023/2024, a w październiku na kolejny rok akademicki tj. 2024/2025.

Oświadczenie_zapomoga_powodź