Złoty Inżynier 2021 - podziękowania

Wielce Szanowny Panie Dziekanie,
Szanowni i Drodzy Państwo,

Bardzo dziękuję za gratulacje i życzenia, słowa uznania Pana Dziekana w związku z uzyskaniem tytułu „Złotego Inżyniera" w kategorii Nauka w 28. Plebiscycie „Przeglądu Technicznego". Moje gorące podziękowania pragnę przekazać każdemu z Państwa. Poparcie środowiska mi najbliższego, Osób z mojego macierzystego Wydziału, Koleżanek i Kolegów z pracy, Studentek i Studentów, Doktorantów jest dla mnie szczególnie ważne i budujące. Dziękuję za każdy oddany głos. W tym kontekście, myślę, mogę podzielić się i tą milą informacją, choć przekazaną już nie w oficjalnym piśmie, że zostałem laureatem z największą liczbą głosów. Ogromna jest w tym Państwa zasługa :) Jeszcze raz Panu Dziekanowi, wszystkim Państwu bardzo dziękuję!

Gratias tibi ago – Drogi Panie Dziekanie.

Łączę wyrazy szacunku, najserdeczniej pozdrawiam,
Wacław Muzykiewicz